Přeskočit na obsah

Svatava Huťková

Ing. Svatava Huťková, 51
OSVČ
Zábřeh
členka Občanské demokratické strany
navržena Občanskou demokratickou stranou

V Ostravě žiji od narození, tedy celých 51 let a z toho 40 let v Ostravě Zábřehu. Mé dětství, dospívání i dozráváni se ve volném čase odehrává převážně procházkami nebo na kole mezi Výškovickými tůněmi, řekou Odrou a Bělským lesem.  Máme zde velký dar, kus krásné přírody, a přesto jsme ve městě. Jsem velmi ráda, že se k tomuto unikátu ve městě povětšině stále chováme s respektem a úctou. Vždy podpořím aktivity všech, kteří to takto cítí. Ať už se jedná o výsadby stromů, čištění řeky a tůní, dalšího rozvoje Bělského lesa k podpoře výuky nebo jen tak k relaxu napříč věkových skupin. Velmi si vážím všech inovativních projektů, které vzejdou od našich spoluobčanů za obnovu a regeneraci jakéhokoli kousku našich sídlišť a obytných zón. Ráda tyto nápady podpořím nejen v rámci participativního rozvoje.

V ODS jsem od roku 2006 a několik volebních období jsem působila jako zastupitelka a předsedkyně v různých komisích Radnice. Dlouhodobě se angažuji v komisi pro prevenci kriminality dětí, mládeže a volného času. V obvodě působí mnoho zájmových skupin, kteří s dětmi a mládeži pracují a velmi oceňuji jejich práci, entuziasmus v pomoci druhým, radosti s jakou vše pojímají a víry, že vše má smysl.
Mám 2 dospělé děti, kterým jižní obvod také není lhostejný, neboť v něm žijí, studují a také tráví volný čas. V současné době se pracovně pohybuji v oblasti realit a svůj volný čas jak jsem již psala aktivně trávím venku procházkami, na kole, na vodě nebo cestováním.

Co pro Vás mohu udělat?

Je nějaké téma, které Vás pálí? Navrhněte svou prioritu.

Navrhnout prioritu