Přeskočit na obsah

Bělský les

V části Bělský les budeme pokračovat v opravování sídlišť a vnitrobloků. Zajistíme větší bezpečnost a budeme budovat prvky, které ochladí v letních měsících prostor kolem domů. Zároveň budeme budovat další prvky pro relaxaci a sport. V Bělském lese budeme pokračovat v kultivaci prostředí a navýšíme v něm vybavenost nebo vytvoříme malou městskou farmu.

Priority pro Bělský les

 • Městská farma v Bělském lese
  Na Jihu zřídíme malou farmu s kozami, ovcemi, slepicemi a dalšími domácími zvířaty. Děti i dospělí už nebudou muset jezdit z Ostravy jinam. Inspirovali jsme se v Evropě. Seniorům nabídneme například možnost zooterapie a dalších léčebných aktivit s využitím zvířat. 
 • Parkování
  I v této časti našeho obvodu budeme pokračovat ve výstavbě nových parkovacích míst. Opravíme stávající parkovací kapacity, a budeme usilovat o postavení dalších parkovacích domů.
 • Už žádné další varny
  Budeme tlačit na městskou i státní policii, aby v případě vyhledávání a odhalování varen byli důslednější. Není možné aby policie monitorovala existující varnu a ta poté explodovala. Rovněž zajistíme větší prevenci.
 • Cyklostezky a stezky
  Cestu k Dakotě opravíme. Je to ostuda. Chodí zde zástupy rodin s dětmi, kočárky, lidé zde jezdí na kole. Opravu si tato komunikace i chodník zaslouží.

Zobrazit další obvod

Co byste zde vylepšili vy?

Je nějaké téma, které vás pálí? Řekněte nám ho a my se ho pokusíme vyřešit.

Navrhnout prioritu