Přeskočit na obsah

Hrabůvka

Hrabůvka je centrální část našeho městského obvodu, chceme pokračovat v revizalizace veřejného prostoru a chceme vytvořit i v Hrabůvce atraktivní místa pro sport a odpočinek. Zároveň vyřešíme ubytovnu Hlubina, tak aby centrum obvodu bylo klidné a bezpečné.

Priority pro Hrabůvku

 • Ubytovny
  Budeme spolupracovat s ministerstvem na vyřešení ubytoven jako jsou DMH nebo Soiva. Není nadále možné aby tyto ubytovny obtěžovaly poklidný život na Jihu. Uděláme vše pro to, aby se byznys s chudobou nadále lidem nevyplácel.
 • Domkaři
  Podíváme se rovněž na domkařské oblasti a budeme řešit problémy, které naši domkaři mají. Obvod tu musí být pro všechny a bez rozdílu, právě na domkařské oblasti se částečně zapomínalo.
 • Výsadba a vodní prvky
  Zasadíme se o to, aby v Zábřehu proběhla další výsadba stromů, a také budeme chtít další vodní prvky. Se zvýšenými teplotami musíme počítat a musíme se přizpůsobit.
 • Vnitrobloky
  Vnitrobloky kolem ulic Jubilejní, Edisonova a dalších vybavíme vnitrobloky novými lavičkami či grill pointy. Zároveň pomůžeme jednotlivým vchodům se zkrášlováním jejich okolí. Stejně tak budeme pokračovat v opravách starých pískovišť a sportovních hřišť.

Zobrazit další obvod

Co byste zde vylepšili vy?

Je nějaké téma, které vás pálí? Řekněte nám ho a my se ho pokusíme vyřešit.

Navrhnout prioritu